Wolne postacie

Wymagane punkty, aby postać została dodana do spisu:
1. Historia.
2. Opis charakteru.
3. Opis smoka.
4. Zawód.
5. Wiek.
6. Opis wyglądu (tudzież wizerunek, ewentualnie jakiekolwiek wymagania).
7. Powiązania (jeśli postać takowe ma).
Masz pomysł na wolną postać? Napisz w komentarzu w zakładce 'Rada Miasta'!

I. Niall James Horan
Historia: Jego matka zginęła zabita przez wrogich rycerzy kiedy miał rok. W dniu piątych urodzin Nialla, jego ojciec został wysłany na front, by walczyć z wrogim Ladir. Gdy wrócił, chłopiec podbiegł do ojca i rzucił mu się w ramiona, stęskniony za jego ciepłem. Wtedy właśnie dostał jajo. Ogromne, ciężkie jajo, którego nie potrafił unieść. Siedział na podłodze i przyglądał się jak twarda skorupka, powoli pęka i wydostaje się z niej jego własny smok. Gdy ojciec zorientował się, że smok ma moce 4 żywiołów wprost kipiał dumą. Młody Niall miał zostać w przyszłości rycerzem Piętnastki i walczyć o wolność ojczyzny. W przeciągu 10 lat nauczył się posługiwać mieczem, strzelać z łuku, a także stworzył niezwykłą więź ze swoim smokiem. Teraz jest gotowy, by wieść życie pełne niebezpieczeństwa, między rycerzami Piętnastki. Jednak by dorównać swojemu ojcu musi się jeszcze wiele nauczyć.
Opis charakteru: Niall jest niezwykle spokojny i cichy. Mało się odzywa, nie lubi dużych zbiorowisk ludzi, a przede wszystkim nie przepada za towarzystwem swojego sąsiada, który wprost działa mu na nerwy. Woli siedzieć sam, zamknięty w swoim małym pokoju na poddaszu, czytając książkę lub spędzać czas nad rzeką wraz ze swoim smokiem.
Opis smoka: Biała, krwistooka smoczyca 4 żywiołów o imieniu Saor in Aisce, nie lubi tłumów, jest nieufna i dałaby się zabić za swojego pana.
Zawód: brak, przyszły rycerz Piętnaski
Wiek: 17
Wygląd: wizerunek - Niall Horan

II. Castiel Armstrong
Historia: Castiel był synem rymarza i służącej. Wiódł spokojne życie wraz ze swoją starsza siostrą Elizabeth, do czasu aż ojciec zmarł i matka wyszła za bogatego właściciela kamienicy, którego rodzeństwo wprost nienawidziło. W wieku 14 lat zbuntował się przeciw ojczymowi i uciekł z domu. By przeżyć zaczął zarabiać jako dziwka i kraść. Raz dostał zlecenie na smocze jajo, które swoją drogą udało mu się ukraść. Jednak gdy smok wykluł się zaraz po tym, jak jajo trafiło w jego ręce, nie oddał go zleceniodawcy.Od tamtej pory posiada czarnego smoka ognia o imieniu Seile.
Opis charakteru: Cas jest egoistycznym dupkiem, jednak gdy uzna, że zasługujesz na to by go poznać staje się Castielem sprzed śmierci jego ojca. Miłym, troskliwym i delikatnym. Na co dzień przybiera maskę. Jest wredny i kłamie jak z nut.
Opis smoka: Seile, czarny czerwonooki smok ognia
Zawód: dziwka
Wiek: 17
Wygląd: wizerunek - Louis Tomlinson

1 komentarz:

 1. Chciałabym zaproponować postać brata Lyric:


  Adrian Lucas Monserrat
  17 lat

  Historia:
  Adrian od zawsze mieszkał w Baile ze swoimi rodzicami: tatą – grabarzem oraz mamą – krawcową i nieoficjalnym lekarzem jednocześnie, a także ze starszą o sześć lat siostrą Lyric. Układało się im świetnie, może nie byli bardzo zamożni, ale nie brakowało im pieniędzy, a tym bardziej miłości. Sielanka trwała dla niego tylko 9 lat, kiedy, z okazji 20 rocznicy ślubu, rodzice wyjechali na wycieczkę do stolicy i nigdy nie wrócili. Został oddzielony od siostry i oddany staremu stolarzowi i jego żonie, która wyrabiała garnki. Nigdy nie miał u nich źle, lecz nigdy tak dobrze, jak z własną rodziną.

  Charakter:
  Adrian wyrósł na młodzieńca bardzo głośnego, aktywnego i chętnego do interakcji z innymi.
  Można by rzec, że jest całkowitym przeciwieństwem swojej siostry, lecz tak samo jak ona chowa swoje prawdziwe emocje, kryjąc się pod maską fałszywych. Jednak na innych płaszczyzna są do siebie jak plus do minusa.
  Adrian ma miły, uprzejmy stosunek do ludzi, jest rozmowny, niecierpliwy i nadaktywny, lecz niemal nie sposób go nie lubić. Szybko zaskarbia sobie ludzi szerokim uśmiechem, miłą postawą i obrotnością z jaką bryluje wśród innych.
  Zwykle można go zobaczyć jako odważnego nastolatka, któremu nie straszne żadne rzeczy. W głębi serca jest jednak bardzo wrażliwy na każdy akt przemocy i zawsze stara się mu przeciwstawić i zaradzić.
  Nie jest tajemnicą, że Adrian lubi dziewczyny, a dziewczyny w dużej mierze lubi Adriana. Mimo że o tym doskonale wie, chłopak nigdy nie stara się tego wykorzystać, ale zawsze chętnie flirtuje z każdą dziewczyną, która ma na to ochotę.
  Jest zapalonym fanem smoków i często wyrusza w wyprawy poszukiwawcze w celu odnalezienia smoczego jaja, pragnąc wreszcie posiąść własnego.

  Wygląd:
  Podobnie jak swoja siostra posiada czarne kręcone włosy, które okalają jego twarz. Również podobnie do Lyric ma jasnoniebieskie oczy i dość jasną, lecz nie tak jak ona, cerę. Posiada długie, czarne rzęsy, czego siostra mu zazdrości. Czaruje innych, a w szczególności dziewczęta, szerokim uśmiechem okraszonym dodatkowo dołeczkami w każdym z policzków. Żartuje często ze swojego nosa, którego czasem nazywa kartoflem. Jest wysoki i bardziej szczupły niż umięśniony.
  Proponowane zdjęcie: http://data.whicdn.com/images/44131548/kinopoisk.ru-Aaron-Taylor-Johnson-1045604_large.jpg
  na zdjęciu jest: Aaron Taylor-Johnson

  Zawód:
  Adrian nie ma jakiegoś konkretnego zawodu w którym chciałby pracować. Na pewno wie, że nie chce być grabarzem, bo go to po prostu przeraża. Zastanawia się nad profesją zegarmistrza lub stolarza.

  Powiązania:

  ~Lyric Monserrat – starsza siostra

  OdpowiedzUsuń