Sojusze/SPAM

A:

B:

C:

D:

E:

F:

H:

I:

J:

K:

L:

M:
Moskwa

N:

O:

P:

R:

S:
T:

U:

W:

Y:

Z:


18 komentarzy:

 1. [Sojusz?]

  Typowy zamęt panujący na ulicach rozluźnia się z każdą mijającą minutą. Gwiazda zniknęła na zachodzie płonącą czerwienią, a wschód pokrył się niezliczoną ilością małych, jaśniejących punkcików. Ludzie dostają gęsiej skórki, kiedy chłodny wiatr potrząsa zielonymi drzewami. Zwykłe zabieganie przeradza się w zmęczenie widniejące na ich twarzach. Elegancki mężczyzna, teraz z poluzowanym krawatem i nieco wymiętą koszulą, zasiada przy barze. Wzdychając ciężko, spogląda przez okno. Jego twarz zastyga w niepokoju, kiedy dostrzega postać w masce gazowej. Dziwne wrażenie, że owa istota nie jest człowiekiem wydaje się wyjątkowo realne. Jednak po chwili mężczyzna uspokaja się, czując zmożenie i senność. Opiera się o kontuar i pogrąża w ciężkim śnie. Tak jak wiele innych osób. Miasto zalega głuchą ciszą, kiedy strażnik powoli zsuwa z twarzy maskę.
  Wtem w okolicach lasu słychać szelest i dudnienie. Jedni przemykają jak cienie, inni odznaczają swój ciężki krok odciskami buciorów na leśnej ściółce. Istoty wyższe. Piękne, szkaradne, potężne, upadłe, wszystkie udają się na polowanie w roli łowców lub obserwatorów. W myśl zasady nocy rozpoczyna się rzeź.
  Położona w głębi dzikiej kniei willa, schronienie arystokracji oraz zaproszonych, pustoszeje znacznie. Jedynie służba ponuro kręci się po kątach, oczekując powrotu swoich panów, zastanawiając: jak wiele czasu minęło od kiedy von Loewenwold ustanowił ten porządek? Odkąd ludzie stali się ofiarami? Ofiarami! Bydłem na ubój. Hodują ich na każde wieczorne przestawienie, a strażnicy pilnują każdej cząsteczki tajemnicy. Ci, którzy przeżyją, nic nie pamiętają. Lecz nie tylko człowiek może stać się ofiarą.
  Możesz być kim chcesz. Ale masz wystarczająco szczęścia, aby przeżyć? Zasady są proste. Nie wychodź po zmroku i nie odwiedzaj lasu. Ale czy wystarczą? W białoruskim Fanipal po zachodzie słońca nic nie jest już takie samo.

  www.fanipal.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Sojusz przyjęty :)
  http://gossip--manhattan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Słynna Akademia St. Lucia dla dziewcząt, jest jedną z najbardziej prestiżowych szkół w Anglii. Oddalona od miasta Carlisle o 20 kilometrów. Akademia znajduje się na ogromnym obszarze, otoczonym wysokim murem, który otaczają gęste lasy. Na owym terenie poza budynkiem akademii znajduje się luksusowa sala gimnastyczna, z basenem, centrum handlowe, stajnie, oraz park rozrywki, prócz rozrywek zapewnionym uczennicom szkoły, na terenie całej akademii znajduje się nie duże jezioro, oraz dwa parki i ogrody. Tym co czyni ją tak prestiżową i wyjątkową jest fakt iż każda uczennica, której głównym celem jest stać się prawdziwą damą, posiada własnego- KAMERDYNERA.

  Sojusz?
  http://st-lucia-academy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Sojusz przyjęty! :)

  http://moskvva.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzień dobry (:
  Proponuję sojusz na zasadzie reklamy. tj. dodanie bloga na główną stronę. Jeśli się zgadzacie, dajcie znać (:
  http://wirginia1794.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. [Z racji reaktywacji bloga zawieram wszystkie sojusze na nowo.
  Dlatego proponuję sojusz i ewentualnie umieszczenie linku na stronie głównej bloga. ]

  Wariaci. Świry. Ludzie inni, odstający od normy, nieprzystosowani do życia w społeczeństwie. Właśnie tacy ludzie trafiają do szpitali psychiatrycznych, które stają się małymi światkami pacjentów.
  Budynek, przysłowiowe cztery ściany, które mają za zadanie być wystarczająco grube, by nie było słychać świata zewnętrznego, ale jednocześnie wydają się zbyt cienkie dla wszelkich odgłosów.
  Są też lekarze, pielęgniarki i cała reszta personelu, która musiała przywyknąć do nieprzychylnych spojrzeń, niekiedy skierowanych wprost na pulsujące na ich szyjach tętnice.
  To nie jest baśniowa kraina. To setki różnych historii zgromadzonych w jednym miejscu.
  Zechcesz dołączyć?
  Szpital dla Chorych Nerwowo i Psychicznie

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam na Książki Są Najlepszym Przyjacielem. Jest to blog z recenzjami książek fantasy.

  OdpowiedzUsuń
 8. [Sojusz?]


  Green Lake Village
  http://green-lake-village.blogspot.com

  Kanada, okolice Okanagan Falls, jezioro Green Lake na odludziu. Przed tobą rośnie ogromny, gęsty las. Widzisz tylko drzewa i jezioro, ale czy na pewno? Zajrzyj głębiej, a raczej pozwól lasu zajrzeć w głąb twojej duszy. Jesteś tylko marnym człowiekiem, który nadal widzi tylko liście. Odchodzisz. Mijasz ogromną płaczącą wierzbę. Skąd w środku brzozowego lasu wierzba? Nawet nie wiesz że tuż za twoimi plecami ktoś się z niej wychyla. To magia, która człowiekowi jest obca. Tutaj, nad jeziorem Green Lake wszyscy nadnaturalni stworzyli swój azyl, chroniony przed ludźmi magią. Czy jesteś w stanie wejść do środka?

  OdpowiedzUsuń
 9. Sojusz?

  Zapraszamy http://chicago-internat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. [Witam. Z racji tego, iż reaktywuję bloga, przychodzę z prośbą o sojusz.]

  Magia. Tak wspaniała. Tak naturalna. Tak cielesna, a zarazem nienamacalna i niepojęta. Rzec by można, że wspanialszej nad nią nie ma i przyrównać do kochanki, której posiąść nie można, a jedynie napawać się zdobytymi okruszkami jej wspaniałości. Tak trudna do zdobycia. Tak pożądana. Tak bliska.
  Zaś tuż za nią podąża inna, równie wspaniała, lecz mniej nieuchwytna. Nauka. Trudna dla niechłonnego umysłu, jednak zmienna pod zręcznymi dłońmi. Można ją kształtować w dowolny sposób i nie ma nic, co by ograniczyło tę możliwość.
  Magia jest nieograniczona, ale niepojęta, a przez to niemożliwa do ujarzmienia. Nauka to coś, nad czym możemy mieć władzę.
  A my, ludzie, lubimy mieć władzę.
  Cesarstwo Bysen to połączenie magii i nauki. Połączenie trudne i tylko z pozoru niekompatybilne. Dwie różne od siebie cielesności, które w złączeniu ze sobą mogą być najpotężniejszą bronią znanego nam świata. Tu jednak powstała bariera pomiędzy Magią a Nauką i ludźmi, parającymi się danymi dziedzinami. Nieuchwytność kontra plastyczność. Wejść może tu każdy, którego umysł otwarty jest na wspaniałość i niepojętność. Miejsce, gdzie immanentność i transcendentność przeplatają się, łączą, psują i wciąż pozostają niezrozumiane. Miejsce, gdzie fascynacja przeradza się w czyn, a czyn ogranicza jedynie wyobraźnia. Miejsce, gdzie styka się realność z fantastyką. Gdzie świat nie jest ani dobry, ani zły. To połączenie każdej myśli, wielu dusz i dzieł. To połączenie światów. To drzwi nowej ery.
  Jesteście gotowi na rewolucję? Oto stoi ona przed Wami, dumna i wspaniała.

  Rzucam Ci rękawicę, podniesiesz ją?
  http://empire-bysen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Sojusz?
  www.la-high.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Gdzie zielone wzgórza patrzą
  w starożytnych jezior dnach
  Tam gdzie harfy srebrne struny
  oddzielają noc od dnia
  Gdzie wędrowiec może spocząć
  i zaśpiewa stary bard
  Może zbudzisz sny uśpione
  właśnie tam.
  www.mistas-fantasy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Sojusz?
  Dyrektor Obozu pan D.
  oraz wicedyrektor Chejron
  mają zaszczyt powitać Was w Obozie Herosów.
  Wzgórze Herosów, Farm Road 3.141
  Long Island, New York 11954
  " Trzymamy młodych herosów z dala od niebezpieczeństwa (przeważnie) od ponad trzech mileniów"
  Obóz Herosów to schronienie i miejsce treningów dla młodych półbogów. Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, jesteśmy zobowiązani poinformować Was, że to wszystko jest na niby. Wcale nie ma żadnych potworów albo greckich bogów.
  Jeśli jednak potrzebujesz naszych usług, nie trać ani chwili! Skontaktuj się ze swoim szkolnym satyrem albo wyślij wiadomość przez Hermes Express. Prosimy załączyć dwie złote drachmy na przesyłkę zwrotną.

  Obóz dla Herosów

  OdpowiedzUsuń
 14. [Może sojusz?]

  http://wiezienie--alcatraz.blogspot.com/ Reaktywacja. Blog prowadzony na starych, onetowskich zasadach!

  OdpowiedzUsuń
 15. REAKTYWACJA/SPAM

  "Tysiące lat temu, Anioł Razjel zmieszał swoją krew z krwią mężczyzn i stworzył rasę Nephilim, pół ludzi, pół aniołów. Mieszańcy człowieka i anioła przebywają wśród nas, ukryci, ale wciąż obecni, są naszą niewidzialną ochroną. Nazywają ich Nocnymi Łowcami. Nocni Łowcy przestrzegają praw ustanowionych w Szarej Księdze, nadanych im przez Razjela.
  Ich zadaniem jest chronić nasz świat (...)

  Witamy w świecie The Mortal Instruments!
  Znajdujemy się właśnie w Nowym Jorku, pięknym, wielkim i niebezpiecznym mieście, która skrywa wiele tajemnic. Wciel się w postać kanoniczną lub wymyśloną przez siebie. Cała zabawa toczy się w świecie przedstawionym w dziełach Cassandry Clare, autorki „Darów Anioła”. Tutaj możesz być kim chcesz i przeżyć niesamowitą przygodę.
  Wampir, faerie, czarodziej, wilkołak, człowiek bądź – Nocny Łowca.
  Stwórz własną historię.


  Zapraszamy!
  The Mortal Instruments
  http://the-mortal-instruments-world.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. [Sojusz?]

  Po IV Wielkiej Wojnie Shinobi świat ninja chyli się ku upadkowi. Sojuszowi ledwo udało się pokonać Akatsuki. Zginęła ogromna ilość ludzi. Praktycznie wszystkie wioski są w stanie absolutnego zniszczenia, w tym Konoha. Jednakże Wola Ognia nadal płonie i nigdy nie zamierza upaść! Wszyscy robią co tylko mogą, by odbudować wioskę oraz wspomóc w odbudowie sojuszników! Chcemy przywrócić przeszłość, by wszystko było tak, jak dawniej. A czy Ty, drogi przyjacielu, pomożesz nam ponownie optymistycznie spojrzeć w przyszłość?

  [shinobi-nindo]
  button

  OdpowiedzUsuń
 17. [Sojusz?]
  Co by było, gdyby tak wepchnąć Śródziemie, albo inny Zasiedmiogórogród w XXI wiek, dać mu broń jądrową, amfetaminę, kiepskie porno i kryzys gospodarczy?
  Co by było, gdyby przenieść się do miasta, w którym krasnoludy pielęgnują swoje lobby, na ulicach gwałciciele i złodzieje są najmniejszym problemem, a ludzie są grupą, której ciężko idzie walka o swoje prawa? Władza wymyka się z rąk rządzącej Rady, gdy wzburzony lud zaczyna protestować przeciwko jej despotycznej władzy, zaczynają się zamieszki. W Tennebris ciężko przeżyć bez ostrego noża, tu wygrywa silniejszy, sprytniejszy, lepiej ustawiony, albo szybciej podrzynający gardła. Kilka miesięcy temu ustanowiono stan wojenny, a buntownicy giną w czasie publicznych egzekucji – jak za starych, dobrych czasów. Ulice stały się areną walk zwaśnionych klanów i ras, morderstwa normalnością, życie w względnym spokoju przywilejem. Okazuje się, że życie w tak fantastycznym świecie nie jest wcale tak bajkowe, jak myśleliśmy.

  In Tennebris

  OdpowiedzUsuń
 18. Chętni do współpracy :)?
  Jeśli tak zostawcie info: http://darkestofnaruto.blogspot.com/p/reklamy-naruto.html , a ja umieszcze was u siebie :)

  Pozdro :)

  OdpowiedzUsuń